Di – fashion Branding açıldı!

Farklı  tasarımcılar ve dünyaca ünlü kozmetik markalarının koleksiyon ve ürünlerini bir araya getiren Fashiontv Eski Yayın Editörü  Didem Ellialtı , D i – f a s h i o n B  r a n d i n g  adlı showroomda moda, alışveriş, güzellik ve stil editörleri için birçok tasarımcının sezon koleksiyonlarını ve kozmetik markalarının son ürünlerini sunuyor.

Reem Acra, Zeynep Erdogan,  İpek Arnas,  Orogold Cosmetics,  Meral Saatçi,  Ferda Ekberi,  EL.F Şimşek,  Burcu Anitaş gibi tasarımcı ve markalara fashion pr showroom hizmeti veren Di – fashion Branding cemiyet, sanat ve moda dünyasına verdiği bir  davetle Nişantaşı`nda Şakayık sokakta  açıldı….

Fashiontv eski Yayın Editörü Didem Ellialtı`nın kurucusu olduğu fashion pr showroom bazı markalarının Los Angeles pr’ını da gerçekleştiriyor.

Davete, Ece Vahapoğlu, Birce Akalay, Etel Baler, Erol Albayrak, Erol Gedik, Meriç Küçük , Huban Ayşem, Ayşegül Boz, Meltem Özbek, Bam Malecha, Marianna James,  Victoria Şenel,Allison Marrow, Stella McDonald,  Nil Ertürk,  gibi isimler katıldı.

Showroomda aynı zamanda markalara ve tasarımcılara marka ve pazarlama iletişimi, koleksiyon danışmanlığı, medya ve basın ilişkileri, sosyal medya yönetimi, ürün yerleştirme, marka geliştirme, sponsorluk yönetimi, fashion week organizasyonu, moda prodüksiyon, uluslararası showroom yönetimi, red carpet pr`ı hizmetleri veriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir